SUPLEMENT DIETY - nie może być stosowany jako substytut zdrowej i zrównoważonej diety. Należy pamiętać, że bardzo ważny i zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

ZALECANA PORCJA I SPOSÓB UŻYCIA

Przed użyciem wstrząsnąć. Odmierzyć 5 kropli i spożyć lub dodać do wody, soku czy innego płynu. Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia - 5 kropli (800 g wit. A). 5 kropli stanowi 100% zalecanego spożycia dziennego (RDA) na witaminę A.

Dzieci poniżej 10 roku życia: skonsultować z lekarzem. Dzieci poniżej 1 roku życia: nie podawać. Nie przekraczaj zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

SKŁADNIKI Oliwa z oliwek, przeciwutleniacz: ekstrakt z rozmarynu, palmitynian retinylu (witamina A).

UWAGA Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

PRZECIWSKAZANIA Nie stosować u osób uczulonych na jakikolwiek składnik preparatu. Skonsultuj się z lekarzem jeśli przyjmujesz inne preparaty zawierające witamię A, cholestyraminę, doustne leki przeciwzakrzepowe, a także gdy jesteś w ciąży lub karmisz piersią.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA W miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, unikać nadmiernego ciepła.

OPAKOWANIE Masa netto: 30 ml - 900 kropli po 160 g witaminy A (144 000 g wit. A w 30 ml). 

5902479610511

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do porównywarki