Pasta tahini Basia Basia sprawdzi się w:

produkcji domowego hummusu i innych past z ciecierzycy, sosach do pieczonych warzyw, koktajlach i smoothie bowls, owsiankach, kaszkach i z płatkami jaglanymi, wypiekach, deserach. Sama w sobie także jest prostym i pysznym smarowidłem na kanapki, naleśniki czy placki.

Pasta tahini jest także jednym z podstawowych składników chałwy; co odważniejsi mogą pokusić się o próbę wykonania własnej chałwy, za to wszyscy mogą cieszyć się wyjątkowym chałwowym aromatem, dodając masło sezamowe Basia Basia do deserów. Wzbogaci smak serników, mas do tortów, a nawet musów i kremów. Sprawdzi się jako ciekawy zamiennik bardziej powszechnego masła orzechowego.

Tahini będzie także doskonałym źródłem energii w domowych batonikach i kulkach owsianych, sprawnie zlepi też domową granolę i masę na orzechowe ciasteczka.

W wielu przepisać może być nawet alternatywą dla zwykłego masła, pozwalając nam przemycić nawet w deserze cenne składniki odżywcze i wyjątkowy smak.

Pasta sezamowa tahini wyprodukowania przez Alpi z prażonego sezamu jest niezbędnym składnikiem domowej roboty humusu, pasty z ciecierzycy i wszelkiego typu smarowideł, które może zaoferować nie tylko wegańska kuchnia. Idealnie sprawdza się jako dodatek do świeżych lub pieczonych warzyw. Sezam należy do nasion roślin oleistych. Charakteryzuje się wysoką odpornością na procesy utleniania, co wynika z obecności sezamu i jego pochodnych.

Informacje alergenne: Produkt może zawierać migdały, orzeszki ziemne oraz inne orzechy.

Zalecane warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej.

Kraj pochodzenia: Polska

ALPHI HUMMUS
5905279740112
12 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do porównywarki